| MitZaInstinct a întrebat:

Sunt nou aici si doresc ajutorul vostru. Eu si un prieten am facut o trupa numita " Instinct ", iar ieri am inregistrat prima noastra piesa, numita " Pentru tine ". Mentionez ca a fost inregistrata la microfonul de la casti si in casa. Viitoarea piesa o vom inregistra in studioul unui concurent de la Vocea Romaniei care ne este profesor de muzica la noi la liceu. Dorim parerile si sfaturile voastre despre aceasta melodie INREGISTRATA ACASA. Multumim.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=asPsdkxicIk

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu as vrea sa va dezamagesc... dar nu cred ca e de vina microfonul.cea de-a doua voce, la un moment dat parca citeste o poezie. Mai aveti mult de lucrat ca sa iasa ceva mai bine..nu va grabiti. Bafta!

| MitZaInstinct explică (pentru IsabelaIssa):

Stim... la inceput suna mai urat... Am modificat versurile de multe ori pana a iesit mai bine. Si iti spun eu, ca una e sa inregistrezi acasa la microfonul de la casti si alta este sa inregistrezi intr-un studio izolat fonic cu microfon pentru asa ceva. Oricum multumesc de parere happy

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Slab. Se aud niste voci adolescentine in schimbare care parca citesc o poezie.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru MitZaInstinct):

Pai normal ca e mare diferenta, dar am spus ca nu e vorba de sunet aici. e vorba de voi, mai aveti de lucrat. happy