| BeSmart17 a întrebat:

trec pe clasa a8-a si m-am gandit ca anul viitor as putea merge la Nicolae Balcescu din Cluj-Napoca. V-as ruga sa-mi spuneti ce profile sunt acolo si cu ce medie as putea intra?

3 răspunsuri:
| PaulStudio a răspuns:

Uite-te pe site, documenteaza-te, inainte sa postezi aici fa-ti temele si intereseaza-te, iar daca nu gasesti intrebi lumea

| AC4S4 a răspuns:

Liceul are 4 clase (1 clasă mate-info, 1 clasă filologie, 2 clase științele naturii).
Dacă dorești să intri la științele naturii sau mate-info, media ta ar trebui să fie de aproximativ 9.60.
Dacă dorești să intri la filologie, media ar trebui să fie cam 8.80.

| BeSmart17 explică (pentru PaulStudio):

Nu pot gasi pe internet... am intrebat ganfindu-mw ca as putea primi un review de la oameni care fac cursuri acolo sau care au terminat liceul(de la cei care stiu). Degeaba ascult opinii de pe site ca cei care scriu, scriu doar sa fie scris. mai bine nu ai fi comentat ca nu stii despre ce vorbesc