| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

vin cu o intrebare foarte grea... mie imi place foarte mult sa scriu versuri, rime si poezi. Dar nu stiu daca as putea sa ajung undeva. Va rog dati-mi si mie un sfat ce as putea sa fac, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andreea9595 a răspuns:

Marius Moga a spus intr-o emisiune ca este in cautare de noi talente: cei crae se pricep la cantat si cei care se pricep la scris versuri. Ai putea sa-l contactezi pe facebook, twitter sau poti cauta asta pe net. Ceva e sigur: nu te lasa de asta!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mie catedotata imi vine in minte versuri de muzica, cred ca ai putea deveni compozitoare

| neutrino a răspuns:

Versuri si poezii. Care e diferenta? Toti scriem, dar prost. Tu ai si talent?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înscrie-te la un cenaclu de poezie literară.

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru neutrino):

Poi da daca vrei iti scriu si tie cateva versuri laughing