| 1Hekate1 a întrebat:

Buna TPU
ziceti mi si mie va rog cum poti ajunge pe front in Afganistan? adica ce facultate si ce probe fizice o aa dau...cat mai multe chesti va rog! Ps am inteles ca pot si fetele...dar in momentul actual exista vreo fata acolo?

4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Trebuie sa faci academia sau scoala de ofiteri, subofiteri. Nu stiu de fata?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Tu cred ca esti tare suparata pe viata. Recomand sa stai pe fundu tau ca mai bine ca pe scaunu parintilor n iti va fi niciunde d-apoi in razboi. Calmeaza-te si du-te la jandarmerie sau politie

| fearlessss a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

1.iti recomand un psiholog 2. ce ai ma de com la intrebarea mea?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru fearlessss):

Ok, uite, eu ma duc la psiholog, multumesc pentru sfat. Acum daca tu nu accepti sfaturile prietenesti te trimit si eu pe front. Uite, iti urez multa bafta, vezi sa nu iti urinezi straiele si sa nu vii cu sechele peste 3 ani ca sa te mai poti duce. Ok? Si sa iti raspund la intrebare ta. Trebuie sa urmezi o institutie militara unde se ofera studii.Ba superioare ba inferioare.Bafta si trage tare la teste sa putem sa auzim peste cativa ani de tine