| mmamiruna a întrebat:

Bună tuturor,
As dori sa știu și eu unde ma pot angaja pe proiect sau part time în București? Sa conturez un pic ce mi-as dori: un loc de munca creativ deoarece sunt foarte creativa, îmi place sa cant,sa dansez sa pictez, saajut în efectuarea temelor la liceu școală etc. Realizarea diferitelor proiecte. Lucrez ca și educatoare la o cresa de stat, deci practic 8h pe zi sunt ocupata.
Sunt un pic disperata deoarece am terminat studiile universitare si chiar nu găsesc nimic din care sa îmi pot completa un pic veniturile. Ajutor

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu incerci freelancing? Exista site-uri de genul si acolo sunt foarte multe categorii si practic totul este bazat pe proiecte.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"unde ma pot angaja pe proiect sau part time ...Lucrez ca și educatoare"

păi nu e asta o slujbă full-time? Copii n-au nevoie de "afterschool"?

| mmamiruna explică (pentru sierra1):

Este o slujba full time însă nu au afterschool

| sierra1 a răspuns (pentru mmamiruna):

Propune-le (părinților) cine știe ce iese...