| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, de unde pot afla daca vreun candidat, viitor student, si-a retras dosarul. As vrea sa aflu inainte de semnarea contractului.

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Asta doar daca suni la facultati pentru ca nu se afiseaza, secretarele stiu treburile astea, eu zic sa suni la facultati si sa ceri secretara si sa o intrebi pe ea, e o sursa sigura.

3 răspunsuri:
| nastaseelenacristina a răspuns:

Eu m-am inscris la Spiru apoi am observat niste nereguli, am retras dosarul dar cu mare scandal mi am primit banii inapoi

| Thecurious explică (pentru nastaseelenacristina):

Imi pare rau, nu cunosc universitatea.

| aimullah123 a răspuns:

Deci odata ce semnezi contractul te poti retrage doar cand se termina anul universitar. Iti va da o fisa de lichidare pe care tu trebuie sa obtii niste semnaturi de la contabilitate, biblioteca facultatii si camin, ca sa vada ei ca ti-ai achitat toate datoriile fata de facultate. Iar dupa ce obtii toate semnaturile te duci iar la secretariatul facultatii si iti da diploma in original si foaia matricola...sau ma rog, ce ai tu pe acolo important