| kissyou a întrebat:

La ce facultati m-as putea duce avand in vedere ca ma pricep la romana, istorie si engleza.Stiu ca m-as putea duce la academia de politie, dar imi lipsesc 4 cm in inaltime.Dau funda:*:*

7 răspunsuri:
| amPH a răspuns:

Ia-ti tocuri happy

| fuzzer a răspuns:

Poti da la Drept.Materiile la care te pricepi saunt cerute si la drept.Deci fa alegerea corecta! Succes!

| kissyou explică (pentru amPH):

laughingda ar fi ceva.dar nu cred ca o sa tinasad

| mixxjim a răspuns:

Pai poti merge la facultatea de istorie sau la romana-engleza (facultatea de lietere) sau la engleza-romana (facultatea de limbi straine) sau la comunicare si relatii publice, unde se da romana si o limba straina, in cazul tau engleza. La drept se da romana si economie, deci nu prea se incadreaza.

| JosePpPp a răspuns:

Uita-te sub capac

| theyonutzu a răspuns (pentru mixxjim):

La Iasi nu se da economie

| mixxjim a răspuns (pentru theyonutzu):

Well, mergi la drept atunci, n-ai spus de unde esti. Succes!