| dudu_1167 a întrebat:

Buna Ziua. Caut pe cineva care sa ma angajeze pentru a lucra ca blogger, adica sa scriu articole pentru situri. Pentru a vedea cum imi merge mintea vizitati www.copilul-cel-frumos.blogspot.ro
P.S.: merg pe 15 ani deci nu imi trebuie salariu stralucit de mare:)

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Salut. Iti scrie un scriitor. Felicitari pentru faptul ca scrii. Totusi, trebuie sa iti atrag atentia asupra unor lucruri: Te repeti destul de des si sari oarecum inestetic de la un subiect la altul. Esti inca foarte tanar si cu timpul vei incepe sa scrii mai bine si se va dezvolta si tehnica literara.
Ps: nu mai folosi ''ma scol''...e..hilar. Spune ''ma trezesc''. Mult succes.

| dudu_1167 explică (pentru TheAce):

Multumesc mult de sfaturihappy

| TheAce a răspuns (pentru dudu_1167):

Anytime. Pentru asta sunt aicihappy

| Parasca_Iulian_1976 a răspuns:

Caut persoane care sa scrie articole - minim 300 - 500 cuvinte Va rog sa lăsați un răspuns / sa trimiteți un mesaj privat cu: - 2- 3 articole scrise pana acum? sau pe email iulian.parasca@first-car.ro