| pufulette14 a întrebat:

Îmi puteți spune și mie câteva meserii de viitor (exceptând domeniul IT)?

4 răspunsuri:
| Sebastian_Iova_1993 a răspuns:

Ti-as sugera Medicina sau daca nu iti place iti sugerez Inginer!

| Andrei143 a răspuns:

Gandeste-te la meserii care nu vor disparea niciodata, de exemplu: medic, pompier, politist, in armata, profesor.

| hasiuc a răspuns:

Sofer profesionist TIR/Autocar. Asistent medical UK.

| hasiuc a răspuns (pentru Sebastian_Iova_1993):

Sa ajungi mdic in curva asta de tara iti trebuie 4000 de euro spaga pe an pentru a trece. Daca nu ajungi sofer de tir ca mine. Bagami-as... in UMF Iasi niste C0URVE de la profi pana la ultimu sobolan de acolo. Si cam peste tot e la fel. La un calcul iti treve vreo 100 000 sa ajungi medic si daca iti merge mana ii scoti cam in 3 ani inapoi prin spagi = CURVA DE OM JAPITA!