| ionutzxz a întrebat:

Bună ziua. Întâmpin niște dificultăți la câteva întrebări pentru pshihologic. (voi avea pshihologicul peste doua și doresc sa ma antrenez) Dacă este cineva care ma poate ajuta cu un răspuns prompt și de ce? Le voi enumera mai jos.
1. Poti sa stai multa vreme fara sa vorbesti?
2. Sunteti foarte puternic impresionat de suferinta altor oameni?
3. Vi se poate schimba dispozitia în urma consumarii alcoolului?
4. Va impresioneaza daca vedeti sânge?
5. Fata de oamenii pentru care nu aveti consideratie va puteti purta foarte prietenos, incât ei sa nu observe adevarata dvs. parere despre ei?

9 răspunsuri:
| Whitte a răspuns:

( voi avea pshihologicul peste doua și doresc sa ma antrenez)
Doua ore? Doua luni?
Ce vrei de fapt? Sa-ti raspundem cum suntem noi?
Raspunzi cinstit asa cum esti tu. Pentru ca altfel s-ar putea contrazice cu alte raspunsuri si psihologul interpreteaza asta ca o disfunctie.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ideea e sa raspunzi ce vor ei sa raspunzi nu sa fii sincer. Eu una la intrebarea aia cu suferinta sincer as raspunde nu, dar nu o sa ma treaca niciodata vreun psiholog la examen daca ii raspund asa

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Whitte):

Si cu ce te ajuta pe tine daca el are examen peste 2 luni sau 2 ore? Ce conteaza cand e?

| samiZiciPompier a răspuns:

Sunt in masura sa raspund doar la una.
Da, pentru ca imi da o piele hidratata si ma face sa devin filozof.

| ionutzxz explică (pentru Whitte):

Doua luni. Răspunsurile vor fi sincere dar ma gândeam că astea par cam cu "dus-întors"

| Cinic a răspuns:

Daca as raspunde sincer:
1 da
2nu
3 nu
4nu
5da

| darrio2007 a răspuns:

Astea sunt intrebari la care doar tu poti raspunde.
Exemplu punctul 4.
Pe mine nu ma impresioneaza sangele.
Pe tine?

| darrio2007 a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Ce legatura are pielea cu filozofia?

| Ciprian09 a răspuns:

Un test psihologic dat intr o anumita institutie o sa fie despre tine, nu despre ce cred persoanele de pe aici.
ca sa ti se faca o caracterizare tu trebuie sa raspunzi la acele intrebari, logic nu?