| PinkPanther a întrebat:

pentru cei care lucreaza, au lucrat la Emag sau au cunostinte care lucreaza acolo. Am si eu nevoie de niste informatii:
1. cat e salariul unui angajat fuul-time pe call center?
2. se platesc salariile la timp?
3. care e admosfera admosfera acolo? stresanta? sefii te bat la cap? sau atat tip cat iti faci treaba bine nu are nimeni nimic cu tine?
4. Cum sunt turele.
Mersi.

4 răspunsuri:
| techman a răspuns:

Salut! Nu am lucrat dar sincer garantez că salariul nu trece de 1000 RON.

| PinkPanther explică (pentru techman):

Cam tarziu raspunsul, am refuzat de mult postul. Programul era de tot rahatul iar salariul la fel.

| alexandru311 a răspuns:

Salut!

Trebuie sa ajung si eu pentru un interviu la eMAG pe postul de call center. imi poti da si mie te rog mai multe detalii? salariu, program? multumesc!

| PinkPanther explică (pentru alexandru311):

Ti-am trimis mesaj