| Ion_Alexandru_1988 a întrebat:

Stie cineva ceva despre reddithelp.ro? cu ce se ocupa? e teapa pe net? au anunturi de angajari operatoare pc si analiste date? multumesc pentru raspuns!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Domeniul a fost inregistrat recent. (2016-01-19) Domeniul.com (reddithelp) nu exista, deci... cel mai probabil este fake!

| Addddda93 a răspuns:

Buna! astazi, la ora 16 ma duc eu la interviu la ei. O sa-ti scriu aici despre ce-i vorba, cand o sa termin. Sunt tare curioasa si eu. laughing

| Jessica88 a răspuns (pentru Addddda93):

Buna! Ai fost la interviu? Imi poti da, te rog, mai multe detalii? Multumesc

| InaIrina a răspuns:

Buna ziua,

Anuntul lor inca mai e valabil si l-am gasit si eu...
Cautand un pic pe net am gasit ca anuntul mascheaza activitatea site-ului https://www.promodesk.ro

Activitatea operatoarelor pc si analistelor de date implica publicarea anunturilor lor pe diferite site-uri si cresterea popularitatii unor site-uri.
Activitati in sfera Cost/Pay-Per-Click...
Am citit ca majoritatea firmelor din aceasta sfera nu sunt serioase. Nu stiu nimic despre seriozitatea acestei firme dar puteti cauta voi mai departe.
Succes in ce va propuneti!