| Alex233r a întrebat:

Bună ziua! Sunt clasa a IX-a la seminar, dar as dori sa știu pentru viitor daca pot face mai multe specializări la aceiași facultate, daca pot sa fac teologia pastorală și partea de artă sacră? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Andrei0410 a răspuns:

Nu e posibil sa le faci pe ambele. Trebuie sa alegi una. Asa ca gandeste-te bine si mai intreaba si pe altii sa faci rost de diferite opinii ca pana la facultate sa stii sigur ce vrei sa faci. Bafta!

| LisaJulie a răspuns:

Eu stiu ca se poate doar una, eu iti recomand arta sacrala deoarece pictura iti formeaza mana