| marcela290 a întrebat:

Bună ziua TPU. As dori sa plec pe un yacht ca și steward și îmi trebuie un CV profi pentru yacht. Aveți idee dacă este cineva în România(București) care se ocupa de asa ceva? Va mulțumesc. Ofer funda

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai nevoie de el în limba engleză.
Sunt modele pe Internet.
https://altresume.com/? gclid=Cj0KCQiAjc2QBhDgARIsAMc3SqSMOVNBatfNzUdK_PaGD_1hvbYzFXxJ5p3kOST0jUScGxrUTF1kpGAaAnw7EALw_wcB

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este riscant acum in pandemie sa vrei sa fi stewardesa, sunt multe persoane infectate cu covid si riscul sa il faci este mare, o sa zici ca mai devreme sau mai tarziu tot vei face covid chiar daca stai in casa, da, dar de ce sa riști, ca pentru bani vrei sa fi stewardesa dar merită pretul daca vei lua covid si vei face formă gravă? Ce varsta ai?

| marcela290 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 27 ani

| Wr3nch a răspuns:

Is firme cate vrei care sa te rezolve

Ai aici exemplu

https://mhrconsulting.ro/redactare-cv-profesional/

| Brizbriz a răspuns (pentru marcela290):

Lasa-l pe ala cu foot fetish, nu exista sa nu se verifice, cu test, certificatul verde, etc. pe TOTI care se urca pe vapor, altfel nu se mai urca nimeni pe vapor, DELOC

cred sincer ca te poti duce la prima chestie care se ocupa de copiat acte, facut acte, etc... cred ca au facut atatea CV-uri ca SIGUR stiu ce sa scrie intr-unul dedicat pe treaba asta

| marcela290 explică (pentru Brizbriz):

Lasa.mi o adresa de mail sau de Facebook sa discutam te rog

| haileewatson a răspuns:

Scrie pe Google
Professional Resume Templates

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un videoclip pe pagina Vice România, pe Facebook, în care zicea ceva despre munca în acest domeniu. Doar urmărește acolo.