| StefyRO a întrebat:

uitati ce decizie grea trebuie sa iau. Deci am plecat de la fosta echipa de football care era bunicica, dar a inceput sa se destrame de cand fostul antrenor (Mircea Papa) a facut alta echipa si a plecat, cu Mircea Papa eu puteam sa lucrez mai bine, asa ca am plecat si eu la echipa care a facut-o el. La care sunt acum, este o echipa noua, si cativa din jucatori sunt cam praf..Si asta ma deranjeaza pentru viitorul meu pentru ca vreau sa fac cv din football, dar antrenorul (Mircea Papa) este foarte bun, si pana la urma antrenoru conteaza cel mai mult nu? Acum, ma gandesc daca sa raman la echipa asta si sa astept sa vina jucatori, sa fie mai buna si sa incerc sa o duc,, in varf,, sau sa ma duc la Gica Popescu? (Sunt din Craiova) unde as avea sanse mai mari sa ajung footbalist adevarat. Eu ma gandeam sa raman vreo luna, doua la aceasta echipa si daca nu avanseaza considerabil, sa ma duc la Gica Popescu. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Daca lucrezi cu,, incepatori'' si tu o sa fi un incepator. Cel mai bine e sa,, te antrenezi cu,, cei mai buni''. Bafta!

| ReiVaN a răspuns:

De la Gica Popescu ai o rampa, si se lucreaza profesionist acolo happy

| TheSmith a răspuns:

Du-te unde-s cei mai buni!

| StefyRO explică (pentru ReiVaN):

Cred ca o sa fac cum am zis, o luna-2 la aceasta echipa sa vad daca se imbunatateste considerabil, daca nu, GICA POPESCU! Eu am venit la echipa asta doar pentru antrenor pentru ca este foarte bun.