| Diana2500 a întrebat:

Bunaaa....cine mai lucrează la continental Timișoara electric/ anvelope...cum as putea sa știu când și dacă mai fac angajari fiindcă am intrat pe site la ei și nimic nu e concret☺️mulțumesc pentru eventualele răspunsuri

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un anunt de angajare este clar si foarte concret.
Daca nu-l vezi afisat pe site-ul lor, inseamna ca nu se mai fac angajari!

| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca nu fac angajari. Cel putin deocamdata.

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

La Mahle fac angajări, Valeo, Flextronics, Hella și încă câteva fabrici. Mergi la Adecco sau Man power că îți vei găsi ușor de munca sau IG Group happy

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Sa îmi spui daca ai găsit că și du sunt din Timișoara și nu prea găsesc ceva interesant.

| Diana2500 explică (pentru Fantaspirit2k23):

Mulțumesc!☺️

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru Diana2500):

Ți-ai găsit de lucru?hee hee