| Amelya02 a întrebat:

Ca ce ar putea lucra o fata cu trasaturi frumoase daca n`ar avea bani de facultate?

15 răspunsuri:
| razvitzi a răspuns:

Ce inseamna decent? (nu imi da link la dex)

| Amelya02 explică (pentru razvitzi):

Este exact ce am zis in primul reply.

| MadRaven a răspuns:

Ai putea lucra ca chelnerita undeva.
Sau te-ai putea angaza ca vanzatoare sau ai puta vorbi cu unele firme ca sa poti imparti fluturasi
Baftă!

| victorandrei a răspuns:

Hostess nu prea e decenthee hee nu stii ce inseamna cred

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Stiu o chelnerita dar ea zice ca-i actrita happy

| Amelya02 explică (pentru victorandrei):

Cred ca tu nu sti ce inseamna!

| victorandrei a răspuns (pentru Amelya02):

Practici? laughing cati prostesti pe zi?

| Amelya02 explică (pentru victorandrei):

Da un search si vezi ce inseamna laughing

| victorandrei a răspuns (pentru Amelya02):

Papuse exista o diferenta intre ce scrie (teoretic) si cum este practic. Apuca-te de aceasta "meserie" si vorbim dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea sa ma scoata pe mine la o cafea, din moment ce nu se duce la facultate, alta treaba nu are.

| lolium a răspuns:

De ce trbuia neaparat sa specifici :cu trasaturi frumoase laughing poate secretara vreunui mos.

| CrisMicutza2002 a răspuns:

Poti:fotomodel,prezentator TV.

| yepuras315 a răspuns:

Daca merita bursa isi poate continua studiile daca nu se poate angaja ca chelnerita intr-un restaurant decent, daca vrea poate fi fotomodel, et., dar depinde si ce inclinatii are.

| Amelya02 explică (pentru anonim_4396):

Inca n-am terminat liceul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Amelya02):

Nu ma grabesc.