| Iuliia94 a întrebat:

Cafe bar Phoenix (situat in Greciala 100 km de Atena)cauta 1 fata ca barman.Salariul e 600 de euro, transport si cazare suporta firma.E vreo fata interesata? Totul se face cu contract de munca.Cer seriozitate

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa moara ma, ta!

| Iuliia94 explică (pentru Salontanul):

Sunt fata, fra-ie-re...Iau pe fata respectiva la mine acasa cateva zile, sa vada ca nu e d gluma.Am familie.Suntem seriosi.Pot sa las si o declaratie la politie ca raspuns pentru ea.Te bagi ca bo-u.happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Iuliia94):

Ma bag in tine si in ma, ta dar ca un taur.