| Deliα a întrebat:

Cand o sa fiu mare vreau sa ma fac profesoara de matematica.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Invatamantul nu mai merge ca inainte...dar daca iti place si vei face meseria cu daruire va fi bine.

16 răspunsuri:
| mrjohanys a răspuns:

Dar acum esti mica si trebuie sa te uiti la desene!

| Pricked a răspuns:

Esti nebuna?!

| Deliα explică (pentru Pricked):

Nu! Vorbesc foarte serios si am numai 10 pe linie la mate si mama e profa de chimie iar tata de fizica.

| Pricked a răspuns (pentru Deliα):

In ce clasa esti?

| CowboyxD a răspuns (pentru Pricked):

In primul rind trebuie sa-ti placa aceasta meserie e grea o sa ai dureri de cap caci elevii sunt galagiosi dar in fine e o meserie frumoasa cu calcule si multe de astea.

| Pricked a răspuns (pentru CowboyxD):

Cred ca ai gresit userul.

P.s.: Vrei sa-ti imprumut niste semne de punctuatie?

| Fulbaster a răspuns:

Sa fi profesor este foarte greu, stresul si sa repeti in fiecre zi aceleasi lucruri pentru ca elvii nu vor sa invete.
Poate ca, cand vei creste iti vei schimba orientarea.

| Wanted4life a răspuns:

Mai bine te apuci de cantat decat sa te faci profesor.
Vrei sa mori de foame?

| Deliα explică (pentru Pricked):

Sunt clasa a 8

| Pricked a răspuns (pentru Deliα):

Atunci mai ai timp de gandit.

Bafta in continuare si sper c-o sa te razgandesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste-ti viata!

| Deliα explică (pentru Pricked):

Nu o sa ma razgandesc niciodata! Nu vreau sa fiu o fiara fara minte ca tine.Toti din familia mea sunt profesori.Nu imi zici tu ce fac!

| Pricked a răspuns (pentru Deliα):

Wow..stai linistita...In primul rand, nu sunt fara minte. Imi pare rau ca sunt asa directa, dar tu esti o proasta fara minte.
In al doilea rand, nu ti-am spus ce sa faci. Doar ti-am dat un sfat pe care tu l-ai cerut. Si n-are importanta profesia parintilor tai. Daca ei sunt inteligenti, nu inseamna ca si tu esti la fel.

So, calm down!

| Resurrection a răspuns:

Daca asta iti doresti si la asta te pricepi, fa-te.

| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy
Un an nou fericit sa ai :*

| Deliα explică (pentru pwp):

Nu ai pentru ce! Mersi kiss la fel.