| marianamay a întrebat:

Cand realizez un CV cu toate datele mele pot salva totul in format word si il pot trimite asa?

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Hei hai sa te lamuresc, intri pe linkul asta : http://convert.neevia.com/pdfconvert/....si aici incarci CV-ul tau in format Word la sectiunea Select File la punctul 2, apoi faci click pe Upload & Convert. Nu trebuie sa introduci nici un email adress, saitul asta o sa ti-l converteasca CV-ul in format PDF si tu o sa-ti dea sa-l salvezi in Calculator. Din calculator tu o sa poti sa-l transmiti la cine vrei si sa-l ataci la orice e-mail. Macar sa-mi dai FUNDA.

8 răspunsuri:
| Panica_Michael_2000 a răspuns:

Logic ca da.

| foxsilver a răspuns:

Sigur ca poti!

| VladGH a răspuns:

NU! 1 In format word unde trimeti tu CV-ul poate sa ti-l schimbe cine vrea, 2 E cam greoi in format Word si nu prea il accepta toti. Converteste-l in format PDF si va intra in toate. Sa imi dai FUNDA.

| marianamay explică (pentru VladGH):

Cum il convertesc din format word in fprmat pdf?

| VladGH a răspuns (pentru marianamay):

Uite aici il incarci si il convertesti ....http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/

| VladGH a răspuns (pentru marianamay):

Sunt mai multe http://www.wordtopdf.com/

| VladGH a răspuns (pentru marianamay):

Ai facut treaba?

| marianamay explică (pentru VladGH):

Da dar cand am terminat cv-ul nu merge sa trimit emailul, era scris cu rosu ca si cum nu ar fi corect emailul. Ceva de genul office@smile-advertising.ro.