| abcddcba a întrebat:

Care ar fi mai de succes? Jucator profesionist pe un anumit joc, exemplu CS:GO sau artist? Cantaret mai exact.

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca nu esti TOP OF THE TOP (cel mai bun dintre cei mai buni) in ambele domenii mananci varza si cartofi, din cauza saraciei

| johnnny123 a răspuns:

Care ar fi mai de succes? Căutător de comori sau șerif stelar?
Cea mai de succes ar fi aia în care ai reuși să ai succes. Șansele sunt însă la fel de slabe în ambele cazuri.

Nu confunda o pasiune adolescentină cu o carieră. Majoritatea adolescenților sunt pasionați de jocuri pe calculator și de muzică, dar nici 0.001% dintre ei nu devin jucători profesioniști sau muzicieni.

| Bizon95 a răspuns:

Mi-am adus aminte de unu' la vreo 19 ani care le-a dat cu tifla la parinti ca el din Fortnite scotea 500mii de $ pe luna
YEEEEEEEEEEEE
DAAAAAAAAAAAAR, a fost nr. 1 jucator timp de 3 luni, asa ca TOTI intrau pe twitch-ul lui

SUPER poveste de succes, UN JUCATOR DIN 250 DE MILIOANE de jucatori care joaca fortnite!

SPER ca ti-am dat o idee de concurenta si... SANSE!

| costiceacristian200 a răspuns:

Cristiano Rolando!

| abcddcba explică (pentru johnnny123):

In cazul meu, sunt pasiuni de peste 10 ani in ambele cazuri happy