| Fernando9Torres a întrebat:

Care este cea mai bune platita meserie din R0? dar cea mai slaba?

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce mai bine platita este meseria de infractorsurprise

| KodrutZ a răspuns:

Infractor cu acte in regula, adica politician. Cea mai slaba... aia de angajat de rind, cinstit si care nu fuge acasa cu obiectul muncii.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KodrutZ):

Cu laptopul de la firmă? laughing

| cecelica a răspuns:

Cersetor big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cu suruburi, carne, haine, piese auto... ce o fi facind el la servici.winking

| speedpaulus a răspuns:

Cele mai bine platite sunt cele de programator IT. Pe langa asta, cica rata sa nu iti gasesti loc de munca dupa ce termini facultatea de informatica in Romania e 0%. Mi se pare convenabil, dar iti trebuie matematica.