| JustMe_8624 a întrebat:

Care s-a inscris anul acesta la scoala militara din Sibiu si a fost la Campulung sa isi dea proba psihologica si sportiva?

3 răspunsuri:
| biliana a răspuns:

Vecinul meulaughing

| Madilyn a răspuns:

Si eu am fost la Campulung Moldovenesc si am dat probele sportive si testul psihologic, insa eu le-am sustinut pentru admiterea in colegiu, nu pentru scoala militara. happy

Dar sincer, nu prea vad rostul acestei intrebari...adica, vrei doar sa stii care s-a inscris? Doar nu te-astepti sa raspunda toti, ca sa vezi cati sunt. laughing

| JustMe_8624 explică (pentru Madilyn):

Am vrut sa vad doar cine s-a mai inscris la Sibiu. Poate gasesc pe careva pe aici.