| copiludepresiv97 a întrebat:

Care sunt materiile pe care se merge cel mai mult la PROTECTIA MEDIULUI - la liceu va rog dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ForFun a răspuns:

Pai o sa dai bacl din romana, matematica, engleza, chimie/biologie/fizica la alegere.Si maierii o sa ai asa:
3 ore matematica pe saptama
3 ore romana
2 ore chimie
2 ore fizica
1 biologie dar e foarte grea
si o sa ai 7 ore de module Modul1, 2,3 si sem 2 m4.Astea sunt valabile pentru clasa a 9 a. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| kikikikikikiki a răspuns:

Stiinte ale naturii(biologie, chimie) funda?

| Hyora a răspuns:

Ecologie

| OanaAvon a răspuns:

Chimie din greu. O sa ai o gramada de module legate de protectia mediului. Faci si bio, dar nu la fel de mult ca chimie.

| copiludepresiv97 explică (pentru ForFun):

Mersii mult de tot :X