| Perseverance a întrebat:

Care sunt meseriile care vi se par cele mai amuzante, frumoase neplictisitoare?

9 răspunsuri:
| Trixy65 a răspuns:

Veterinar. E frumos sa ajuti fiintele care nu pot vorbi(necuvantatoare).

| bossbossbig234 a răspuns:

Sunt multe meserii frumoase, trebuie sa faci ceea ce iti place. Parerea mea este ca e super sa fii comic! Nu glumesc, chiar mi se pare o meserie extraordinara!

| Jardelin a răspuns:

Pai depinde de firea ta! Daca esti un tip optimist si vesel chiar si meseria de gropar ti se pare amuzanta, neplictisitoare si frumoasa! laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șomajul este în floare, tu despre ce vorbești?
A avea un loc de muncă nu este un lux!
Pa, pa.

| Denissaaa123 a răspuns:

Paii bucatar/ospatar laughing)), fotograf, si idk.-.

| Perseverance explică (pentru Jardelin):

E vorba despre voi nu despre mine. tongue

| Perseverance explică (pentru Legiuitoarea):

,,Somajul este in floare'' =>ca,, a avea un loc de munca'' chiar este un LUX, nu crezi?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru Perseverance):

Bună.
Poftim?
Lux-ul duce la stres!
Pa, pa.

| Perseverance explică (pentru Legiuitoarea):

Si somajul la ce duce?; d