| Eva_Evy_1987 a întrebat:

Careva dintre voi stiti ce as putea lucra de la domiciliul meu? un job real ceva serios. VA rog este important pentru. mine ca trec printr-un moment dificil. Multumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista job real si serios de executat la domiciliul personal, pentru simplu fapt ca nu ai firma in casa si nu ai pe nimeni sa te plateasca acasa!

Dar, daca nu ai un handicap locomotor, iesi din casa si cauta-ti de munca, nu astepta sa te caute angajatorul acasa, la tine in pat, ca nu vine nimeni sa-ti ofere ceva, la tine acasa.

Iesitul din casa face bine si la psihic, te scoate din starea de trandaveala, sau chiar depresie.

| Eva_Evy_1987 explică (pentru Violleta2022):

Am un job, si in timpul ce im ramane adica lucrez 8 ore mi-ar placea sa fiu acasa pentru ca am un copil si sa pot sta macar sa il supraveghez, m-am gandit ca in acest timp as putea eventual calca, completa formulare, scrie pe internet sau nu, promova spatii publicitare, efectiv orice se poate face de acasa, pentru. ca trecem printr-un moment financiar dificil si cumva trebuie sa o scot la capat, dar nici sa fiu chiar toata ziua plecata nu este o solutie, copilul are 11 ani.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Foosesti piscina ca oricum sta degeaba si dai lectii de inot colegilor copilului tau.