| valentingb a întrebat:

Cat de curand pot scoate diploma de BAC de la liceu?

Răspuns Câştigător
| dianna92 a răspuns:

Dupa data de 14. Eu am fost azi sa fac cerere sa imi elibereze fisa matricola si adeverinta echivalenta diplomei de bac pentru ca am nevoie acum ( admiterea la mine e pana pe 15). Deci daca ai nevoie urgent, trebuie sa faci cerere pentru a elibera mai repede.

4 răspunsuri:
| eltina a răspuns:

Dupa data de 14 iulie cel mai sigur happy noi asa am fost anuntati ca diplomele se dau dupa rezolvarea contestatiilor

| ButterFly_8644 a răspuns (pentru dianna92):

Si trebuie sa faci cerere pentru a le elibera chiar si dupa data de 14?

| dianna92 a răspuns (pentru ButterFly_8644):

Dupa, nu cred. Adica dupa ce s-au afisat rezultatele de la contestatii, normal ar fi sa inceapa ei sa elibereze documentele necesare. Oricum mie diploma de bac mi-o elibereaza abia pe 17 ( incearca pe 17, e posibil sa fie 18). Deci daca ai nevoie mai repede, trebuie sa te interesezi la secretariatul scolii, sa vezi cand elibereaza ei. Pentru ca daca te duci mai repede si ai nevoie atunci, e foarte posibil sa mergi degeaba si sa te trimita sa vi a doua zi. Eu am facut 3 drumuri in 2 zile la scoala pentru foile alea.

| ButterFly_8644 a răspuns (pentru dianna92):

Aha. Multumesc mult happy