| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Cati Bani poti face din a fi Figurant sau Public Spectator? un Prieten mi-a dat Ideea asta, si am cautat la niste Site-uri de Casting pentru Reclame sau a fi Spectator la Emisiuni. a incercat cineva asta? care sunt niste Ideei bune despre asa ceva? chiar poti face Bani? (putini, dar tot e ceva)

Răspuns Câştigător
| blond1x a răspuns:

Poți face între 50-100 lei pe zi, însă dacă mai ai și vreo replică atunci suma se poate tripla, ajungând undeva la 100-300 lei!

1 răspuns:
| JohnnyWalkerBravo explică (pentru blond1x):

E bine si cu asta!