| Negiko a întrebat:

Caut de lucru pe internet. graphic design, blogging, advertisement design.

Stiu sa vorbesc in engleza la nivel conversational.

Cineva care ma poate indruma/ajuta sau care ar fi interesat de o colaborare? Nu neaparat la aceste categorii, ma pot adapta cerintelor. Aceasta intrebare a fost postata cu scopul nu numai de a primi un sfat. Cer indrumare cuiva care poate are nevoie de cineva ca mine online. Astept raspunsuri serioase.

Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.freelancer.com Gasesti acolo de lucru, mai greu cu inceputul, dar unii romanasi de-ai nostri fac bani frumosi acolo, cateva mii de euro sau dolari pe luna.

| Negiko explică (pentru cristi202):

Am inceput sa il vizitez acum cateva zile. Multumesc de raspuns. Numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Negiko explică (pentru KoroSensei):

Nu ma astept sa fie frunza verde de usor. Nu as mai posta intrebari pe aici daca as crede ca e usor. De aceea incerc. Nu am nimic de pierdut oricum.

| cristi202 a răspuns (pentru Negiko):

Nu am zis ca ar fi usor. Am zis ca e mai greu cu inceputul. dar si cand reusesti, poti trai din asta. Dar, cum zici, nu e usor, poate lua citiva ani pana sa te lansezi, dar poti obtine ceva de valoare usor in lumea asta?

Răspuns utilizator avertizat