| 1234568807 a întrebat:

Ce este ajutorul de bucatar si ce face? Vreau sa ma angajez vara asta ca si ajutor de bucatar si vreau niste detalii

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Prima oara speli vase, lvl 2 e secret inca.

4 răspunsuri:
| MetisuI a răspuns:

Linge crema de pe linguri

| 1234568807 explică (pentru MetisuI):

laughing

| aDEeLAa a răspuns:

Depinde de restaurant/local si de cati angajati au. Te poate pune doar sa ajuti bicatarul cu ce are nevoie ( curatat, taiat, spalat legume), bagat vase in masina de spalat/ spalat vase de mana sau daca e unu care n-are decat bucatar, in chelner…posibil sa ajuti si chelnerul la debarasat masa.
Oricum, poti sa te duci la mai multe interviuri fara vreo obligatie Si angajatorul iti va da toate detaliile?

| 1234568807 explică (pentru aDEeLAa):

Mersi