| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Ce este reusita profesionala?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai depinde de la persoana la persoana. Unii vor mai mult, au standarde mai inalte, altii se multumesc cu mai putin.Pentru unii reusita profesionala inseamna a atinge un anumit nivel de obicei inalt, pentru altii, aici pot intra si anii, pentru altii reusita e ca se simt impliniti, ca au realizat ce si-au dorit.Bafta! happy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns (pentru Floreenofficial):

Mersi pentru fundita. Vroiam sa zic aici pot intra si banii, dar e bine si anii! laughing

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru Floreenofficial):

Cu placere laughing

| TiggerO a răspuns:

Sa ai un serviciu care iti place si unde sa gastigi atat de mult incat sa fi multumit.