| StrongHeart a întrebat:

Ce face mai exact un tamplar pvc? Sunt sanse reale sa avansezi in domeniul asta sau ramai la taiat/montat geamuri toata viata?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sa avansezi ca ce? Doctor docent in tamplarie pvc?

Nu poti sa avansezi decat daca iti deschizi o firma in domeniu si te transformi din tamplar in antreprenor.

| StrongHeart explică (pentru johnnny123):

Asa este, mersi de raspuns.

| Felys a răspuns:

Poti cel mult sa faci masuratorile si sa faci schite, sa dai dimensiunile de taiere a profilelor, sa le optimizezi dar alta avansare nu exista.Totusi este platita bine aceasta meserie desi iti cam rupe spatele in timp