| cocolate a întrebat:

Ce facultati poti urma dupa ce ai terminat liceul pedagogig?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti urma ce facultate vrei, nu are importanta profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.

5 răspunsuri:
| claudiuarsene a răspuns:

Dreptul...Daca vrei sa te faci profesoara sau ceva de genul
Sper ca te-am ajutat... happy

| cocolate explică (pentru claudiuarsene):

Eu as vreau profesoara de romana

| claudiuarsene a răspuns (pentru cocolate):

Atunci este ok dreptulwinking

| snoopdoggy a răspuns:

Daca vrei profa de romana mergi la litere... A innebunit lumea cu dreptul... Si vezi daca gasesti pe la facultate modulul psihopedagogic.

| neutrino a răspuns:

Daca ai luat bacul poti urma orice facultate doresti, numai sa fii in stare de asa ceva.