| stefania25 a întrebat:

Ce fel de biologie se face in clasa a opta? primul raspuns ia fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Zeflemitoarea a răspuns:

Eu fac despre ecosisteme. Ecosistemul unei pajişti alpine, ecosistemul unei păduri de molid, ecosistemul unei peşteri etc.
Nu te lua după Geanina554, că ea pare că e puţin întârziată mintal sau e pe clasa a V-a.

7 răspunsuri:
| GeaninaStefan a răspuns:

Anatomie=corpul uman

| Denniissaa a răspuns:

O sa faci ecologie. O sa inveti despre ecosisteme, bioritmuri la plante si animale, categorii trofice, piramide trofice, lanturi trofice.

| Lil2828 a răspuns:

Despre cam tot ce s-a vorbit dintr-a 5-a pana intr-a 7-a+ a8-a...Sper ca te-am ajutat! big grin Fundita?

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Eu fac ecologie

| Lil2828 a răspuns (pentru GeaninaStefan):

Anatomia se face in clasa a 7-a big grin

| Deltah a răspuns:

Ecosistemul

| stefania25 explică:

Anatomia se face in clasa a saptea pentru ca eu sunt in clasa a sapte(geanina554)