| Rock19812 a întrebat:

Ce freza credi ca mi-ar sta bine? Sunt baiat si am fata rotunda, cu pistrui, am 15 ani si vreau o fraza buna pentru ca se aproprie banchetul.Va rog ajutatimima FUNDA! Scuze categoriabig grin

3 răspunsuri:
| Elly01 a răspuns:

Poftim http://images.search.conduit.com/......tp?/search alege si tu una de aici:*... sper ca am putut sa fiu de folos:*

| StefanCristi55 a răspuns:

Depinde si de trasaturi, dar eu zic sa ii zici frizerului sa te ia cu marimea 4 in parti, iar sus sa il lase putin mai mare(4-5 cm), pe care il vei ridica cu ceara(spuma, fixativ, etc).Nu iti recomand sa folosesti ceara tot timpul, dar la banchet merge big grin