| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce job imi recomadati la varsta de 40 de ani?

10 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Nu ai nicio meserie?,Daca nu sofer ar fi o varianta,paznic, muncitor in fabrica, asta e, job-uri de mizerie, e greu la 40 de ani sa mai faci ceva E nasol, eu te inteleg cel mai bine, dar trebuie mers inante

| Violleta2022 a răspuns:

Ori job este disponibil, mai ales daca esti in nevoie de bani.
Daca nu te streseaza banii si mai pti astepta, iti poti cauta ceva, pentru pregatirea ta profesionala.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Raducons):

Ma adaptezwinking
Imi place sa fiu bisnitarwinking

| ALEXICAmarketing explică (pentru Violleta2022):

Sa car ceva cu carca nu prea imi convinewinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Ce pregatirea profesionala ai? In ce esti expert?
pana la 40 de ani, ce ai practicat?

| ALEXICAmarketing explică (pentru Violleta2022):

Am muncit la foarte multe firme.
Sunt bun in marketing.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Cauta-ti atunci ceva de munca, in marketing!
Intra pe site-urile locale, cu oferte de munca si trimite cv-uri!
Daca esti disperat de bani, ia orice pozitie este disponibila, pana gasesti ceva de munca, pe profesia ta. Munca cinstita nu-i rusinoasa.
Din pacate, noi nu-ti putem recomanda ceva de munca, pentru ca nu suntem in zona ta si nu avem de unde stii ce oferta de munca este pe piata locala.

| FreddieM a răspuns:

Fa ceea ce ai invatat sa faci pana la varsta asta. Nu ar trebui sa ai probleme, la cata experienta ai in campul muncii, esti demult un expert.
Succes

| ALEXICAmarketing explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt disperat pentru ca am capital investit care produce ceva si nici nu am chirie de platit.

| OlaFirfirikCutezatorul a răspuns:

MC Donalds