| PorochCarina a întrebat:

Ce ma pot face daca dau la profilul bio-chimie?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

10 cariere de top in Biologie https://worldscholarshipforum.com/ro/biology-careers/

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Nimic, cu facultatea te faci, nu cu un profil de liceu.

| elennax a răspuns:

Ai optiuni multe, dar de obicei cei care se duc acolo se duc la medicina

| PorochCarina explică (pentru elennax):

Care sunt optiunile alea happy

| PorochCarina explică (pentru Werrich):

Pai ce m-as putea face in afara de medic sau chimist la analize?

| elennax a răspuns (pentru PorochCarina):

Depinde de ce domeniu te intereseaza si pe tine. Poti sa dai chiar si la psihologie. Este mai greu cu meseriile gen avocat, jurnalist etc, fiindca sunt pe profil uman, dar fata de mate-info este un profil care permite mai multe.