| paulaiulia11 a întrebat:

Ce materii o sa fac dk ma duc la profilul bio-chimie si de cate ori? din ce dau tezele? dar daca ma duc la mate-info? ce materii si de cate ori le fac pe saptamana? vreau cat mai detailat.

Răspuns Câştigător
| 151220 a răspuns:

Mate info :
Mate, Informatica, TIC(tehnologia informatiei si comnunicatiei), Romana, Engleza, Franceza, Istorie, Geografie, Sport, Muzica, Logica, Biologie, Religie, Fizica, Dirigentie, Chimie, Desen si km atat. sper ca n-am uitat ceva...si eu sunt la profil de mate-info cls 11. in clasa 10 o sa ti se schimbe logica cu psihologia si o sa mai ai o ora in plus Educatie Antreprenoriala( Economie).si din cls 11 o sa ti se elimine orele de Muzica si Desen si o sa le inlocuiasca cu inca o ora de Mate si Info
teza la: Mate, Info, Romana si la alegere intre Fizica, Biologie si Chimie.

4h romana

2h engleza

2h franceza

4h matematica

3h fizica

2h chimie

2h biologie

1h istorie

1h geografie

1h socio-umane

1h religie

muzica si ed. vizuala -1h la 2 saptamani-faci alternativ una cu alta

2h tehnologie informatiei si a comunicatiilor

1h informatica

1h ed fizica

Bio chimie :

1 Geografie
1 Istorie
1 Sport
1 Muzica/Desen, adica un semestru vei face muzica si in celalalt desen
2 TIC
1 Informatica
3 Fizica
2 Chimie
2 Biologie
4 Romana
4 Mate
2 Engleza
2 Franceza
2 Optionale, clasa va alege 2 optionale din materiile fizica chimie si biologie.
Teze vei da la romana, mate si sa alegi 2 din fizica, chimie si biologie.
La matematica vei face M2 care nu este foarte dificil.

1 răspuns:
| paulaiulia11 explică (pentru 151220):

Merci mult pentru tot!