| marioanta a întrebat:

Ce parere ai?
O fata pe bmx? Eu ma dau siimi este cam rusine...

Răspuns Câştigător
| alexblack00 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine? e o rusine sa te dai pe bicicleta nu am stiut asta? ....nu baga lumea in seama si daca tu vrei sa te dai pe bicicleta date mie mi-ar placea sa am o iubita sa aiba bmx mas fii dat si eu cu ea sincerlaughing imi dai funda? sau nu?laughing)

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Care ar fi problema?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
De ce îţi este ruşine, draga mea? E o ţară liberă. Faci ce vrei şi îţi face plăcere.
Nu asculta părerile celorlaţi şi distrează-te. Nu lăsa să treacă pe lângă tine anii copilăriei.
Pa-pa.

| 4Tuning a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie Rusine, ba chiar din contra. Băieții au sa stea mai mult pe lângă tinelaughing

| Wøodenpints a răspuns:

Așa-i că în cartea tehnică de la bicicletă scrie că-i făcută doar pentru masculi?
Ar trebui să-ți fie rușine că nu prea știi să scrii, nu că mergi pe bicicletă.

| Azurry a răspuns:

De ce să-ți fie rușine? Că îți place și că ești tu însăți?

Răspuns utilizator avertizat