| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre FEG? http://centru-de-calificare.feg.ro/cursuri.html Sa fac un curs la ei? Merita?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut Valentin!
Da, de ce nu ce ai de pierdut? pana la urma incerci si aici pana gasesti in alta parte happy
Bafta!, numai binewinking

| valentingb a răspuns (pentru OnuOnulică):

Pierd 7 luni cu un curs aiurea? Asta ma intereseaza, sa isi dea interesul un pic, vreau sa incerc masajul, daca vin 3 clienti si eu nu stiu nimic pentru ca nu fac practica asa cum trebuie, dau faliment. Am facut destul 12 ani de scoala aproape degeaba, sunt electronist dar nu stiu deosebi dioda de condensator, nu vreau ca si asta sa fie la fel. cred ca ai prins ideea, daca nu, mai scriu 10 randuri happy (literatura am facut in scoala si de asta le am cu scrisul happy )

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Feg e pentru ratati