| Cristinanicolae7 a întrebat:

Ce părere aveți despre UMF Brașov sau UMF Galați?

6 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

De ce nu UMF Cluj? Sau Bucuresti? Daca tot o sa-ti pierzi sase ani din viata, pierde-i si tu la cele mai bune din tara, zic si eu.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru laSoledad):

Poate pentru ca e concurenta prea mare si aia 6 ani i-ar trai in stres permanent din cauza ca trebuie sa isi pastreze locul sa nu il ia altcineva

| Cosmin483 a răspuns:

La Iași e cea mai bună

| Simpatic a răspuns:

Cred ca-s identice, doar cea din Bucuresti este mai sus din ce stiu eu, cea din Iasi numai este ce a fost, iar cea din Cluj chiar nu stiu.

| Cristinanicolae7 explică (pentru Furnicuta000):

Poate ca nu vreau sa plătesc chirie sau sa stau la cămin, iar la Iași și Galați am rude?‍♀️

| AvalohAlyn a răspuns:

UMF Galați, chiar se face carte și sunt profesori destul de buni.