| Saya a întrebat:

Ce poti face mai departe daca intrii la Facultatea de stiinte si mediu?

8 răspunsuri:
| YouNoob a răspuns:

Devi ecologist lol

| Chio9 a răspuns:

Facultatea...

| mixxjim a răspuns:

Vorbesti de cea din Galati? daca da, scrie chiar la ei pe site http://www.sciences.ugal.ro/
daca dai click pe fiecare din cele trei domenii trecute la "programe de licenta" o sa vezi toate meseriile pe care o sa le poti avea dupa terminarea facultatii. partea de stiinta mediului in principiu ar fi de viitor dar nu stiu cat la noi, in alte tari chestia cu mediul, protectia mediului etc. chiar exista si functioneaza, la noi de-abia se aude de asa ceva si cred ca va mai dura destul de mult pina sa functioneze pe bune

| Saya explică (pentru mixxjim):

Da de cea din Gl vorbeam.

Btw esti si tu din Gl?

| mixxjim a răspuns (pentru Saya):

Nu sunt din Galati happy

| Saya explică (pentru mixxjim):

Aha ok mersi de raspuns eu as vrea sa urmez la acea facultate chimia

| mixxjim a răspuns (pentru Saya):

Foarte frumos, bravo, mult succes! happy

| Saya explică (pentru mixxjim):

Mersi la fel