| danidni a întrebat:

Ce rol are un jandram, in special subofiter, ce face mai exct el? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Nimic sta pe banii statului se antreneaza in general ca sa bata manifeatanti care striga la mitingul diasporei
Psd

Am in prieten nandarm care merge la servici la unitate trage de fiare baga aia instructie in el ca la armata

Dar acum nu prea mai baga pentru ca deja a capatat ceva grade
Si in ge eral pe la sala de sport

Are salariu mare si ar fi dispus sa isi dea si viata sa ii apere pe cei de la PSD

5 răspunsuri:
| danidni explică (pentru RxTx):

Ce salariu are? Daca spui îți dau fundita

| RxTx a răspuns (pentru danidni):

Părerea mea este ca atunci cand a muncit 4 ore / zi
Parca Avea 3000 lei

Asta inseamna cand munceste 8 ore / zi nu stiu cat are
Parca 4700

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru RxTx):

La cum scrii nici nu ma mir ca te bat jandarmii! Ai omorat limba romana. Vezi ca una din obligatiile pe acest site este sa scrii corect gramatical.

| danidni explică (pentru Salontanul):

Ba ma lași? Dacă am mâncat o litera înseamnă ca gata nu știu sa scriu? Eu zic sa-ti vezi de treaba ta ca peste tot sunt guralivi din astia ca tine care abia așteaptă sa găsească o greșeală gramaticală sa comenteze si ei

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru danidni):

Dupa ce ai modificat poti sa te lauzi. Doar ca aveai mai multe greseli. Si mai pune si tu semne de punctuatie!