| Carinka20 a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi mentin, sa-mi imbunatatesc vocea, am auzit ca e bine sa bei oua? e adevarat? ...sincer pot cinta si am talent dar uneori daca nu cant ceva timp am impresia ca pierd vocea...

5 răspunsuri:
| php a răspuns:

Cica o lingura de otet luata zilnic limpezeste vocea. Nu am incercat dar tu poti incerca ca nu are ce rau sa iti faca :*

| YourAngelღ a răspuns:

Pai si eu am auzit ca e bine sa bei oua dar nu am incercat.
Incearca sa faci in fiecare zi cateva exercitii de canto :*

| Carinka20 explică (pentru php):

Otet? cam nu prea cred,,,, otetul stiu ca nu se consuma curat...

| DyAnA08 a răspuns:

Si eu am auzit de aia cu ouale si am incercat si chiar m-a ajutat. Incearca si tu sa vezi ca o sa te ajute. Eu am baut oua 3 saptamani dar am facut asta de mai multe ori tot cate 3 saptamani. Sper ca te-am ajutat.

| Carinka20 explică (pentru DyAnA08):

Dar ce trebuie sa bei? galbenusul numai? sau oul intreg....si cum ai simtit ca te-a ajutat, care a fost efectul?