| Relaxalittleplease a întrebat:

Ce sa faci cind cind ai o perioada "neagra"? totul merge rau devin cascata, probleme la lucru, acasa, offfffffffff? simt ca nu sunt buna de nimic, si ca nimeni nu are nevoie de tine din cauza asta am avut niste probleme la lucru si acum ma simt foarte vinovata dar am si putina ura pentru ca la mie imi reproseaza totul dar la "altii" nu chiar daca ei tot gresesc

3 răspunsuri:
| TheMese a răspuns:

Cel mai bine e sa iti gasesti cel mai repede echlibru, daca nu, nu te implica in lucruri prea importante si cauta sa nu comunici prea mult cat te afli in starea asta.

| Relaxalittleplease explică (pentru TheMese):

Sunt singura acasa, si chiar din potriva simt nevoia sa vorbesc cu cineva sa ma sustrag...sa imi revin, ca simt ca innebunesc

| TheMese a răspuns (pentru Relaxalittleplease):

Sper sa nu fiu jignitor,sau nesimntit,vorbete cu prietenu,sotul, ia seriale dupa net, sau iesi si plimba-te pur si simplu sinura, stiu ca pare absurd, dar sa stii ca ajuta foarte mult.