| taviyamato2 a întrebat:

Ce se intampla cu lucrarile de licenta. Sunt la o facultate de geografie si scriu monografia unui oras, ce se va intampla cu lucrarea care ramane la facultate. asta e intrebarea

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Cel mai probabil vor sta într-o magazie ani buni, se va depune praful peste ele, în cazul în care lucrarea este în format "clasic", adică pe hârtie.

1 răspuns:
| taviyamato2 explică (pentru RomulusMilea):

Da, cam inutile aceste facultati, ne mai miram de ce e totul gri in Romania, in fine. Poate peste 200 de ani o scoate cineva din acea prafuiala si o pune in muzeu, internetul nu poate sustine la infinit toate lucrarile de licenta din lume, nu e spatiu suficient pentru. asa ceva.