| Marrythenight a întrebat:

Ce spuneti, asa o fi? http://monicavajna.wordpress.com/......a-sa-afle/ am abia 14 ani, dar am sanse oare daca ador engleza,romana, imi place sa merg si sa vizitez locuri noi, sa socialezez cu oameni diferiti ( am cont pe twitter, si acolo vorbesc cu un ungur, cativa greci, cativa malaezieni, americani si alte natii, printre care si un rus! ) am o sanatate buna, de innotat as putea invata, am 1.63 dar voi mai creste, geografie sunt dispusa sa invat! deci? :(

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 14 ani ce zici de un baiat brunet cu ochi albastrii, e varumiu. daca nu era varumiu ma cuplam cu el. vrei facebook-ul lui?

| Marrythenight explică (pentru anonim_4396):

Nu.