| Amegadaisuki a întrebat:

Ce te-ai dori sa faci in viitor big grin

13 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sa am un job bun in domeniul IT (*sau pe acolo pe undeva, prin domeniul informaticii sau web design-ului*) si sa petrec mai mult timp de cei dragi.
Eventual sa-mi gasesc si eu o fata care sa ma inteleaga si care sa fie oarecum ca mine. Cam atat.

| mentholinks a răspuns:

Sa ajung in imparatia lui Dumnezeu.

| Amegadaisuki explică (pentru mentholinks):

Sti pentru asta ai foarte mult de munca iti urez succes big grin

| dragosbogdan001 a răspuns:

Sa ma arunc pe geam de la etajul 10 fara parasuta.

| Suomynore a răspuns:

Sa fiu al 4-lea si ultimul Reich al lumii.

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaSNC a răspuns:

Sa imi deschid o afacere cam pana la vreo 25-27 de ani si dupa sa imi intemeiez o familie fericita happy. Tu ce planuri ai?

| americanu00334567 a răspuns:

Sa am o prietena cu care sa imi creez o familie, sa ma ajute dumnezeu sa fiu profesor de matematica cu care sa imi intretin familia.

| UzOm a răspuns:

Dacă am norocul să prind ceva experiență în programare mă bag direct în domeniul IT. Dacă nu mă fac șofer de tir în străinătate.
PS: Poate un viitor în armată ar fi bun, mai ales că bucătarii de acolo știu să facă de mâncare.

| Kenya a răspuns:

Sa excelez in sportul pe care il fac?

| Sweet155 a răspuns:

Viitorul meu pot sa-l planuiesc dar nu o sa stiu niciodata cum va fi.

| DenisaKarolina a răspuns:

As vrea sa devin psiholog, imi place sa ajut oamenii si sa fiu si fotograf ^-^

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa dau la facultatea de Asistenta Sociala, sa fiu asistent social si sa ma mantuiesc.