| Jky_Dani_1990 a întrebat:

Ce tip de medic pot sa devin dar sa nu am operatii de facut si sa am si un salariu decent?

8 răspunsuri:
| Kboom777 a răspuns:

Doctor de famile.

| Eireann a răspuns:

Oftalmolog desi unii fac si operatii dar sunt proceduri mai putin grafice.

| andreea567890123 a răspuns:

Medic nutritionist, mi se pare cel mai ok. Dai doar diete

| andreea567890123 a răspuns:

Medic veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic pediatru daca iti plac copiii. Plus ca parintii iti aduc de toate pentru a vedea de copiii lor happy

| Eireann a răspuns (pentru andreea567890123):

Ai crede ca e asa usor. Nutronistij nu sunt neaparat medici. Iar cei care sunt nu doar dau diet, se specializeaza de exemu pe hranirea parenteral a pacientilor terminal.

| andreea567890123 a răspuns (pentru Eireann):

K

| mihai69 a răspuns:

Anatomo-patolog. Chiar dacă mai tai pe ici-colo, nu riști să moară pacientul.