| alynutza6820 a întrebat:

Ce traseu trebuie urmat pentru a ajunje actor/actriţă? big grin

Răspuns Câştigător
| Solanoo a răspuns:

Poi termini generala, te duci la un liceu normal sau dinu lipati (liceu de actorie), dupa care faci facultatea tfa (teatru, arta si film)

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alynutza6820 explică:

Nu ţi se pare că eşti cam obraznică? Poate că te-ai descris pe tine în comentariu!winking

| alynutza6820 explică:

Dar cine a zis că voi ajunge atât de celebră?! Sunt interesată pentru că îmi place şi dacă ai un vis, trebuie să ţi-l urmezi! Nicio problemă că şi aşa voi face şi altceva pentru a-mi câştiga pâinea!winking

| alynutza6820 explică:

Nu mă cunoşti!laughing Şi eu am 10 pe linie. Sunt în clasa a VIII-a şi este foarte greu, dar totuşi am 10 la toate materiile! Felicitări şi ţie! Dar pentru a răzbi în viaţă trebuie să fim conştiente că avem nevoie de mai mult decât 10 pe linie.winking

| alynutza6820 explică:

Ohhh, mai taci! Nu vezi că enervezi pe toată lumea? Care e treaba ta la ce scoala sunt eu? Ce, îţi e frică că ai concurenţă? laughing Stai liniştită că postul tău de ţărancă la coada vacii nu ţi-l ia nimeni! Apropo, cu 10 pe linie ai cam multe greseli!winking

| alynutza6820 explică:

laughing Mă faci să râd! Serios acum! laughing

| Solanoo a răspuns:

Da i-a mai lasati-o in paca! Daca asta e visul ei de ce va bagati?

| alynutza6820 explică (pentru Solanoo):

Oricum, până la urmă ce legătură are întrebarea mea, una normală după părerea mea, cu câştigarea pâinii! laughing

| Solanoo a răspuns (pentru alynutza6820):

Unii se simt atacati si asa ca se aparawinking, fiiecare isi doreste as fie un star sunt sigura. Numai cei mai talentati pot ajunge acolo!winking Si eu vreau sa incerc! :d laughing.

| Solanoo a răspuns:

Ce te intereseaza?

| Solanoo a răspuns:

Imi apare la notificari si ma derajeaza ca ai clanta cam mare. Fata a pus o intrebare normala ca urmare asteapta un raspuns nu sa fie criticata! Asa ca gura!

| Solanoo a răspuns:

Hei pitipoanca cu spume, n-ai ce face? Te bate stresl?!